Nagłówek - Autor

Autor

AutorCześć!

Mam na imię Sebastian i będę poświęcał swój niezbyt drogocenny, wolny czas na pisanie różnych wypocin.

Urodziny obchodzę wakacyjnie, bo w sierpniu. Ostatnio licznik wskazał już 22 lata. O matko, robi się sporo… Poza tym jestem po studiach licencjackich z dziennikarstwa i mało udanej przygodzie przez jeden semestr na kulturoznawstwie. Wszystko na UMK w Toruniu, z którym jeszcze na pewno się nie pożegnałem.  Moją specjalizacją podczas pierwszych trzech lat studiowania były nowe media, to właśnie wówczas uświadomiłem sobie, że lepiej jakkolwiek czynnie działać w internecie niż biernie marnować czas. Stąd też pomysł, żeby w końcu coś ze sobą zrobić i pobawić się w blogowanie.

Tym bardziej, że nie jest to mój pierwszy własny zakątek w sieci, jako że przez większość okresu szkolnego prowadziłem bloga informacyjnego o grze online dla dzieci i młodzieży „Club Penguin”. Ten był prawdopodobnie najpopularniejszą tego typu stroną w Polsce, a pewnego razu przekroczył nawet próg miliona odwiedzin. Ale więcej o tej kartce z mojej historii przeczytacie tutaj.

Z podaniem swoich zainteresowań nigdy nie mam problemu. Filmy, seriale, jeszcze raz filmy, a tak poza tym – filmy. W moje łaski szczególnie wkupują się wszystkie wytwory światów Marvela i Żywych Trupów. Ale nigdy nie pogardzę poświęceniem paru godzin na inne produkcje różnego rodzaju.

Autor

Poza tym, chyba jak większość z nas, lubię pomarnować czas na przeglądanie wirtualnej sieci, wpatrywanie się w filmiki na YouTube, słuchanie przeróżnej muzyki, czy nawet niewymagające żadnego wysiłku oglądanie live streamów z gier. Najwidocznie jestem „dzieckiem internetu”.

Kurczę, to brzmi jakby jedyną czynnością, którą wykonuję w wolnym czasie, było siedzenie na tyłku i wpatrywanie się w ekran.

Lubię też spać! Polepsza to mój wizerunek?!

Nie bardzo? Cóż… Przynajmniej tutaj będę mógł bez żadnych skrupułów przelewać swoje fanatyczne i dość ograniczone przemyślenia.

Na tej skromnej stronie znajdziecie (mam nadzieję) ciekawe teksty dotyczące głównie tego, o czym zdążyłem już wspomnieć. Recenzje i felietony dotyczące filmów oraz seriali, moje mniej lub bardziej wyrafinowane odczucia względem muzyki, oceny i doświadczenia z grami komputerowymi oraz wszystko to, co uznam za interesujące w internecie lub otaczającym nad świecie. Również realnym, rzecz jasna.

Jednym słowem – rozrywka!