Autor

AutorCześć!

Mam na imię Sebastian i będę poświęcał swój niezbyt drogocenny, wolny czas na pisanie różnych wypocin.

Urodziny obchodzę wakacyjnie, bo w sierpniu. Ostatnio licznik wskazał już 21 lat. O matko, robi się sporo… Poza tym jestem studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu. Pomimo wzniesień i upadków (tych drugich, o dziwo, nie było u mnie aż tak dużo) udało mi się wkroczyć na trzeci rok, gdzie teraz główną zmora jest praca licencjacka. Dodatkowo, jako specjalizację kierunku wybrałem nowe media. Stąd też pomysł, żeby w końcu coś ze sobą zrobić i pobawić się w blogowanie.

Z podaniem swoich zainteresowań nigdy nie mam problemu. Filmy, seriale, jeszcze raz filmy, a tak poza tym – filmy. W moje łaski szczególnie wkupują się wszystkie wytwory światów Marvela i Żywych Trupów. Ale nigdy nie pogardzę poświęceniem paru godzin na inne produkcje różnego rodzaju.

Kurczę, to brzmi jakby jedyną czynnością, którą wykonuję w wolnym czasie, było siedzenie na tyłku i wpatrywanie się w ekran.

Lubię też spać! Polepsza to mój wizerunek?!

Autor

Nie bardzo? Cóż… Przynajmniej tutaj będę mógł bez żadnych skrupułów przelewać swoje fanatyczne i dość ograniczone przemyślenia.

Ale żeby nie było – nie tylko o filmach i serialach będzie tutaj pisane. Wystarczająco interesuje mnie także tematyka gier komputerowych, mobilnych, aplikacji, różnych internetowych nowinek i sensacji, a także muzyki.

Jednym słowem – rozrywka!

Reklamy